Načitavam

20/04/2017, 10:42 608

TIP na dovolenkaris pre duše prudko kreatívne - zober jachtu, neber drogy!

Super duper hyper uno tutti perfekto TIP dovolenkaris

Pre všetky unudené, prácou umorené telá a duše mám dnes super duper hyper TIP na to, ako naštartovať svoje polomŕtve mozgové bunky a rozcvičiť tie lenivé kĺby! Niee, nehovorím o tých kĺboch čo máš na prstoch, čo klepú do klávesničky deň - noc jedna radosť! Tie si tentokrát oddýchnu to ti sľubujem, jedine ak by si chcel/a posielať SOS domov! Že o čom divoko besno zážitkovom to splietam! O fantastickom výlete a totálnom vypnutí všetkého digitálneho!

Dobrá plavba, nikdy nie je zlá

Ideme sa predsa plaviť! Jachtiť, sailovať a všetko ostatné robiť divoké (dámy, ak tam pôjde len polovička berte do úvahy fakt, že informácie musia prejsť pre vaše duševné zdravie a pokoj informačným sitom. Je to v záujme všetkých zúčastnených strán!). Takže pobaliť plávočky, šnorchlík, plutvičky, opaľovací krémik, aby ste po príchode boli fešní (a nezošúpali si kožtičku až do mäska) a hor sa do toho. Kde končí komfortná zóna tam vraj začína zábava (tvrdia to tak), tak je najvyšší čas to odtestovať!

Čo ťa čaká sa len tak neodplaví!

Čo vás čaká??? Veľa slnka, veľa vetra, fendre viazať (všetku odbornú terminológiu ťa naučí kapitanis) rybičky jesť, slaný byť aj za ušami ešte 3 týždne a hojdať sa ráno, večer ešte aj doma v posteli budeš 2 týždne!! Ako stvorené pre všetky nestmelené začínajúce party firemné, ale aj pre ostrieľaných firemných hráčov (tí už potrebujú menej alkoholu a viac slniečka ako prvá skupina)!

Leto sa blíži, telá treba opáliť, aby boli verejne prístupné aj pre verejnosť, Instagram treba napuschovať super sexy weet fotočkami nech kamaráti majú čo zavídieť tak šup šup do toho! Veď čo by ti viac závideli, ako fotky na nádherných pobrežiach s obnaženými tetami, sexy ujami, s úsmevom na tvári a letným chorvátskym vánkom vo vlasoch!

Takýto výlet okrem toho nie je funkčný len ako teambuilding, môže sa hodiť aj v porozchodom štádiu ako kvalitná provokácia, ale myslím si, že sa užíví aj na love nového partnera! A kto už má tu svoju vyvolenú, tak šup šup zabaliť aj tú na more, západy slnka jej ukazovať a hlavne póza TITANIC nikdy nezomrie!! (prežije Dicapria aj s jeho enviromentálnymi dokumentami silnými hlbokými!)

Kto má chuť TO zažiť páči sa linčok na FB page čarovnú kde tieto šmaky objednáš:

https://www.facebook.com/AAAYacht-102049879873455/

 (potom nezabudni spomenúť, že to vďaka Kingovi, nech aj on sa má za čo ísť poplaviť zase!)

Počet hodnotení: 2

Redakcia King of Online

Email: redakcia@kingofonline.sk

Komentáre

    Zatiaľ nebol pridaný komentár.

Čítať viac

Tagy