Načitavam

09/11/2016, 09:13 205

PRIMETIME: Slovo svet dnes znamená výhradne USA

Zahlcujú nás tým všetky médiá už niekoľko mesiacov a vrcholí to dnešným dňom kedy pri obyčajnom scrolovaní na svojom Faceboočíku nájdete všade len to jedno meno dookola Donald Trump.

Nikde vo svete sa nič nedeje len v USA

Má vlasy ako kukurica, nevie sa správať a napriek tomu je prezidentom USA, ktorý ako prvý získal 270 hlasov voliteľov. Neostala tak smutná len Hillary Clintonová, ale aj všetci v USA, ktorí ju volili.

Ako je možné, že zvíťazí človek, z ktorého sa všetci smejú a ktorého všetci odmietajú??? Áno, presne tak ako si myslíte. MARKETING. 

Deň, noc, noc aj deň nás všetkých biednych tvorov valcujú a masírujú všetky médiá z celeho sveta len o jednom a tom istom. Áno uznávam, voľby v USA sú zasadným momentom, avšak čo zbytok sveta? Napríklad dnes sa podľa medií zjavne nestalo nikde nič len v USA! Nevadí vám to? Nevadí vám táto nesloboda informácií?

Áno, možno je moja duša utopistická a naivná ked verím, že by nebolo zlé vidieť aj čosi z iného diania vo svete, napríklad, čo sa dnes deje v Rusku, v Slovinsku alebo v inej európskej či ázijskej krajine - žiaľ, asi to nehrozí. Dnes budeme všetci sledovať len voľby na ktoré máme nulový dosah a možnosť vplyvu.

 

Počet hodnotení: 1

Redakcia King of Online

Email: redakcia@kingofonline.sk

Komentáre

    Zatiaľ nebol pridaný komentár.

Čítať viac

Tagy