Načitavam

11/01/2017, 15:44 316

Pochovanie vzťahu na webe - fázy internetovej eutanázie sú pomalé a bolestné

Poznáte to, spokojne si stalkujte po Facebooku ako všetky ostatné predošlé dni, keď zrazu zistíte, že niektorý z vašich známych vykazuje podozrilú "porozchodú" psychicky vydierajúcu postovú činnosť. Nie, nemyslím tým zdieľanie prsnatých, prípadne iných obrázkov, ktoré radšej nebudeme špecifikovať, hovorím tým o psychologickom prejave, ktorý možno definovať ako internetová eutanázia vzťahu level 5000, pre niektorých však aj znovuzrodenie.

Rada v takýchto prípadoch je len jedna, pokiaľ vám bolesť obete nemá spôsobovať bolesť taktiež, nevenujte tomu pozornosť - obeť vás za chvíľu aj tak vyhľadá bez ohľadu na to, či to chcete a koľko rokov ste sa nevideli.

Samozrejme, genderové predsudky nájdeme všade a rozchod ženy a muža a ich prejavy na sociálnych sieťach sa rôznia, je tu ale niekoľko spoločných znakov. Takže prežehnať sa a poďme na to!

FÁZA 1. štádium pred rozchodom - LOV na iných jedincov, alias pokus, kto ma uteší

Počiatky internetového rozchodu sú ešte pred tým offlinovým, začínajú výmazom fotiek, ktoré by mohli byť veľmi nevhodné, ale taktiež rôznymi statusmi depresívneho, prípadne vyrývačného typu. Chcete presný príklad? Dotyčná napríklad začne zdieľať vyjadrenia o ženskom pohlaví, prípadne články (podložené vedeckými diskusiami), ktoré upozorňujú na hodnoty žien a nedostatky mužskej pozornosti, dôvery a podpory! Chrapúni!

Výsledným plusom tejto veľmi prešpekulovanej techniky, je prieskum trhu! Počet dostupných, prípadne slečnu chtivých jedincov možno jednoducho zrátať pod lajkmi, tí odvážnejší a viacej "povedzme hmm chtiví" zväčša dodajú inteligentný a veľmi podporný kompliment priamo pod statusom! Tlieskam vám páni! Mŕtvola ešte nevychladla, ale tých supov, je tu už na kašu! Samozrejme, tým, že ste sa vyjadrili podporujúco ste prejavili svoj čistý charakter a zvyšili svoje skóre. Len tak ďalej!

FÁZA 2. zmena profilovej fotky – zbieranie lajkov má nepopierateľne väčšiu hodnotu ako svetový mier

Je to tu, to čo všímaví stalkeri vedeli už pred mesiacom prišlo aj naozaj. Rozišli sa. Aká bude teda ďalšia fáza, ktorá vám zachráni posledné zbytky cti a sebaúcty! Áno gratulujem, uhádli ste. Chce to veľmi kvalitnú a predovšetkým "sexy" profilovú fotku. V tom je vaša sila, tak šup šup do toho. Je potrebné pozbierať dostatok lajčíkov a utvrdiť nádejných jedincov, že práve táto čarovná tvárička je tá správna voľba! Takže zmeníme profilovú fotku a začíname zvyšovať množstvo postov. Tu rozlišujeme 2 druhy psychických deviácií - jedny idú na to taktikov - budem šťastná, druhé taktitka demotivačná, v princípe neuškodí ani jedna! Tí vytrvalí, ktorí lajkovali už predrozchodové fázy len potvrdia svoje pozície a prejdú cez ďalšie sito.  Chlapci, dajte si oddych, ešte nie ste v cieli, máme check point.

FÁZA 3. bolí to, ale ja to zvládnem a iné motivačné verry strrong vety (čítaj ako Tunisan), ktoré nabudia aj mŕtveho

Takže, už to máme skoro v suchu, vytrvalí jedinci ostali v sieti, timeline im praská od našich príspevkov, môžeme to doklepnúť. Posledná fáza je motivačná! Pokiaľ ešte netušia, čo sa stalo, je čas to naservírovať aj tým natvrdlím. Aký je postup? Navštíviť všetky motivačné stránky a vybrať presne tie citáty, ktoré zdôraznia, že život je tažký ale stojí za to, že neprestanete bojovať, že svoje šťastie nájdete a po každom daždi príde dúha (rozumej chlapec s najväčším počtom reakcií a najzapalénejším obhajovaním tvojej osoby).  Takže blížime sa k finišu! Nadýchnuť a do toho, príbeh sa môže začať odznova.

 

Samozrejme touto cestou, chcem upozorniť a na fakt, že ani 100% reakcie nemusia zaručiť čo páni hľadáte. Pokiaľ vás pozná 10 rokov a veci to nepomohlo je čas sa orientovať na inú životom skúšanú bytosť s motivačnými citátmi.

Koniec.

Počet hodnotení: 0

Redakcia King of Online

Email: redakcia@kingofonline.sk

Komentáre

    Zatiaľ nebol pridaný komentár.

Čítať viac

Tagy